Dello

Restauracja


Dello Ristorante

Tuż pod Poznaniem, w sercu Wielkopolski, przy hotelu Delicjusz otworzyliśmy nowe, wykwintne miejsce, o międzynarodowym prestiżu. Połączyliśmy nasze wieloletnie doświadczenie i pasję gotowania z nowym talentem kuchni śródziemnomorskiej. Zapraszamy do delektowania się smakami Dello Ristorante. W gościnnej atmosferze, nasz zespół otoczy Państwa troską. W eleganckich, stonowanych wnętrzach zabierzemy Was w kulinarną podróż po smakach Polski i świata. Państwa przewodnikiem będzie…

Szef Kuchni Roop Lal Balu

Słodko-kwaśne, słone, pikantne czy maślane? Na jakie smaki Państwo dziś ochotę? Zadbamy o każde podniebienie. W bogatym menu Dello Ristorante znalazła się plejada dań skomponowana z lokalnych, a także egzotycznych składników połączonych w harmonijny, ale zaskakujący sposób. W Dello Ristorante spróbują Państwo autorskiej kuchni. Szef Kuchni na Państwa życzenie przygotuje również dania spoza karty, dopasowując je do Państwa indywidualnych gustów kulinarnych, a także preferencji zdrowotnych.

Do tego kieliszek dobranego wina. Tak zaczyna się przygoda z doskonałą kuchnią…

Menu

Lunch, obiad, kolacja w Dello Ristorante jest spotkaniem ze smakami z całego świata. Stworzyliśmy miejsce, w którym do naszych dań wybieramy tylko świeże produkty i najlepsze przyprawy, zioła czy oliwy. Menu tworzą  sezonowe, starannie przygotowane potrawy inspirowane uwielbianą kuchnią śródziemnomorską. Zadbaliśmy też o wybór dań tradycyjnej polskiej kuchni. W Dello Ristorante rodzime smaki odkryją Państwo na nowo. Do sprawdzonych receptur dodaliśmy szczyptę kreatywności. Dla smakoszy przygotowaliśmy aromatyczne dania kuchni indyjskiej.

Pobierz Menu

Live cooking

Gotowanie na żywo dla Gości daje radość, sprawia, że dania smakują jeszcze lepiej. W taki sposób można spędzić czas z bliskimi, przyjaciółmi, kontrahentami. Live cooking to propozycja na piątkowy wieczór, recepta na udane oświadczyny, wyjątkową kolację biznesową. W Dello Ristorante na żywo, specjalnie dla Państwa potrawy przygotowuje Szef Kuchni Roop Lal Balu. Jeśli są Państwo zainteresowani rezerwacją wydarzenia Live cooking prosimy o wcześniejszy kontakt z Restauracją.

Dla biznesu

Elegancko. Z charakterem. Dello Ristorante jest idealnym miejscem do zorganizowania kolacji biznesowej. Wystawna i nowoczesna propozycja dań oraz najlepsze wina podkreślą wagę sytuacji, wprowadzą w dobry nastrój, pozytywnie zachęcą do rozmów. Zadbamy, aby Państwa Goście czuli się komfortowo i wyjątkowo.  Z przyjemnością zaplanujemy kolację biznesową. Ułożymy wykwintne menu wieczoru. Prosimy o wcześniejszy kontakt z Restauracją w celu dokonania rezerwacji.

 

Zapraszamy do pobrania naszej nowej aplikacji Dello Ristorante ze sklepu Play, zbierania znaczków i korzystania z promocji

Służymy pomocą

Kontakt

Szef Kuchni Roop Lal Balu Tel. +48 512 571 582
Kuchnia Tel. +48 539 957 693
Restauracja Tel. 61 810 81 08 wew. 650

Dello Ristorante

Restauracja przy Hotelu Delicjusz
Trzebaw, ul. Poznańska 1
62-060 Stęszew