Wesela


Nowoczesne, przestronne, w pełni wyposażone sale, przystosowana do organizacji imprez do 400 osób. Poprzez 25-letnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć weselnych postaramy się aby przygotowania były miłe i przyjemne a dzień ślubu niezapomnianym przeżyciem!

Posiadamy sale, które swoim klimatem i charakterem tworzą najlepszą przestrzeń dla niezapomnianego przyjęcia weselnego.

Do dyspozycji Gości pozostawiamy kilka sal balowych, zróżnicowanych wystrojem, reprezentujących wyjątkowy styl i klimat:

Dostępne sale

 

Sala bankietowa
ok. 350 m2


Sala bankietowa posiada oszklony wykusz o powierzchni 50m2, który sprawia, że sala staje się bardzo klimatyczna. Sala posiada wydzieloną część konsumpcyjną i taneczną, także nie ma potrzeby przechodzenia do innych sal na różnych poziomach. Przyjęcie odbywa się w jednej, przygotowanej na wyłączność dla gości sali weselnej.

Sala Bankietowa ugości do 200 osób.

Sala bankietowa II
ok.200m2


Sala bankietowa II posiada oszklony wykusz o powierzchni 50m2. Sala posiada osobne wejście, ma wydzieloną część konsumpcyjną i taneczną, także nie ma potrzeby przechodzenia do innych sal na różnych poziomach. Przyjęcie odbywa się w jednej, przygotowanej na wyłączność dla gości sali weselnej co sprawia duży komfort w użytkowaniu Sali.

Sala Bankietowa II ugości do 80 osób.

Sala pomarańczowa
ok. 110m2


Sala Pomarańczowa idealnie nadaje się na kameralne przyjęcia. Jej wystrój sprawia, że jest to niepowtarzalne miejsce na urodziny, imieniny, jubileusze.

Sala Pomarańczowa ugości do 70 osób.

Sala przy restauracji
ok. 140 m2 + parkiet 100m2


Sala przy Restauracji doskonale spełnia się jako sala na jubileusze czy też wesela. Niepowtarzalny klimat sprawia, że uroczystość będzie niezapomnianym przeżyciem!

Sala przy Restauracji ugości do 100 osób.

Kontakt

Adrianna Gorzkowska
Kom. +48 509 929 039
E-mail: wesela@delicjusz.pl

Firmy branży ślubno-weselnej chcące zostać partnerami wydarzenia i zaprezentować własną ofertę zapraszamy do kontaktu: wesela@delicjusz.pl

Proponujemy również wesele w stylu wiejskim w Józefówce.