O Delicjuszu


Położenie i okolica

Centrum Hotelowo-Konferencyjne "Delicjusz" jest usytuowane w odległości ok. 15 km od centrum Poznania, bezpośrednio przy trasie nr 5 w kierunku Wrocławia, ok. 6 km od zjazdu z autostrady A2 (węzeł Komorniki), w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Ogromnym udogodnieniem jest łatwy i szybki dojazd na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Naszym gościom zapewniamy bezpłatny transport na tereny wystawowe podczas większych imprez targowych Poznania. Dużą zaletą jest niewątpliwie sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego, co umożliwia gościom obcowanie z przyrodą, organizowanie wycieczek pieszych, rowerowych i konnych licznymi szlakami turystycznymi.

Zaplecze noclegowe i konferencyjne

 


Nasze Centrum posiada 105 pokoi mogących pomieścić maksymalnie 200 osób w tym 30 pokoi jednoosobowych, 70 pokoi dwuosobowych, trzy apartamenty, w tym dwa typu Lux oraz dwa pokoje trzyosobowe.


Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, chłodziarkę, TV, telefon oraz bezprzewodowy internet. Dodatkowo pokoje dwuosobowe posiadają balkony z widokiem na ogród.


W zależności od potrzeb i życzeń klienta, możemy zaproponować kompleksową obsługę konferencji, spotkań biznesowych, bankietów czy imprez plenerowych.


Posiadamy kilka klimatyzowanych sal konferencyjnych, z których największa ma powierzchnię ok. 500 m2. Oprócz sal bankietowych i konferencyjnych, do dyspozycji gości oddajemy zadaszone miejsce w ogrodzie, pole piknikowe otoczone lasem z przeznaczeniem na organizację imprez masowych oraz kilkuset metrową salę z barem, parkietem, bowlingiem, bilardem i strefą gier Xbox.

Restauracja

Nasza restauracja proponuje dania charakterystyczne dla regionu wielkopolskiego, poleca również dania tradycyjnej kuchni polskiej wzbogaconej o klasyczne potrawy kuchni międzynarodowej. Wszystkie potrawy przygotowywane są z mięsa pochodzącego z własnej hodowli lub od sprawdzonych dostawców, a warzywa i owoce pochodzą z własnych upraw.

Jesteśmy przekonani, że bogata oferta, przepiękna lokalizacja, a także nowoczesne i funkcjonalne wnętrza naszego hotelu, zapewnią Państwu komfortowe warunki wypoczynku. Z kolei fachowa obsługa naszego obiektu sprawi, że czas spędzony z nami pozostanie w Państwa pamięci na długo, jako wspaniałe i niezapomniane przeżycie.