Zobacz Centrum Hotelowo - Konferencyjne DELICJUSZ w serwisie mojekonferencje.pl

Wesela


Dzień ślubu stanie się niezapomnianym przeżyciem

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć weselnych to gwarancja usług najwyższej jakości.
Z Delicjuszem przygotowania do najpiękniejszego dnia w życiu będą bezstresowe, a sama uroczystość – wyjątkowa i niezapomniana!

Wesele w Delicjuszu to udany pierwszy krok na nowej drodze życia

Na Nowożeńców i Gości czekają cztery wygodne, nowoczesne, w pełni wyposażone sale, różniące się wielkością i wystrojem. Zapewniamy profesjonalną i sympatyczną obsługę, a nasza kuchnia nie ma sobie równych. Co ważne, proponujemy smaczne i różnorodne menu także dla wegetarian, wegan i osób będących na diecie bezglutenowej. Parom planującym ślub cywilny proponujemy zorganizowanie go w naszym pięknym ogrodzie. Przysięga złożona w otoczeniu naturalnej zieleni będzie szczególnie wzruszająca!

Jesteśmy gotowi zorganizować wesele od A do Z – od Aranżacji sali w najdrobniejszych szczegółach, jak dekoracje kwiatowe z różnymi wazonami, świecę w oprawie do wyboru, dywan, winietki dla gości, druk menu, foto budka czy candy bar, po wyśmienitą Zabawę. Parze Młodej pozostawiamy tylko jeden obowiązek: radowania się tym najważniejszym dniem.


20 lat doświadczenia

Profesjonalna wykształcona obsługa

Kompleksowe podejście

Duża baza noclegowa

Różnorodne sale

Menu w opcji gluten free i wege
Oferujemy wyjątkowe pakiety weselne

 

Proponujemy komfortowe sale różnej wielkości:
SALA BANKIETOWA
ok. 650 m2 | do 200 osób

Sala Bankietowa posiada oszklony wykusz o powierzchni 50 m2, który sprawia, że staje się bardzo klimatyczna. Sala posiada wydzieloną część konsumpcyjną i taneczną. Przyjęcie odbywa się w jednej, przygotowanej na wyłączność gości, sali weselnej.

SALA BANKIETOWA II
ok. 200 m2 | do 80 osób

Sala Bankietowa II posiada oszklony wykusz o powierzchni 50 m2, który sprawia, że staje się bardzo klimatyczna. Sala posiada osobne wejście, ma wydzieloną część konsumpcyjną i taneczną. Przyjęcie odbywa się w jednej, przygotowanej na wyłączność dla gości, sali weselnej.

SALA PRZY RESTAURACJI
ok. 140 m2 + parkiet 100 m2 | do 100 osób

Sala przy Restauracji doskonale sprawdza się jako sala na jubileusze czy wesela. Niepowtarzalny klimar sprawia, że uroczystość będzie niezapomnianym przeżyciem!

SALA KOKTAJLOWA
ok. 110 m2 | do 50 osób

Sala Koktajlowa idealnie nadaje się na kameralne przyjęcia. Jej wystrój sprawia, że jest to niepowtarzalne miejsce na urodziny, imieniny, jublieusze.


Sebastian Grosy                                                         Adam Skalski
(terminy, kwestie formalne, menu)                              (prezentacja i ustawienie sal)      
Kom: +48 570 507 700                                                 Kom: +48 502 299 321 
wesela@delicjusz.pl

Firmy branży ślubno-weselnej chcące zostać partnerami wydarzenia i zaprezentować własną ofertę zapraszamy do kontaktu: wesela@delicjusz.pl